11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Derbin lokal Besa – Peja, përfundoj pa fitues

Me takimin e mbrëmshëm derbi Besa – Peja, që u përmbyll me rezultat të barabart 1 -1, ka filluar edicioni i pranveror i garave në Superligën e Kosovës në futsall.

Sot dhe nesër zhvillohen edhe takimet te tjera dhe do të ndeshën:FC Liburni – FC Mitrovica, FC Drenica – FC Juniku dhe FC Prishtina – FC Prizereni.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...