16.7 C
Pec
E premte, 26 Maj, 2023

Dërgohet pa shenja jete një foshnje në QKMF të Suharekës

Në emergjencën e QKMF në Suharekë, është dërguar një foshnje pa shenja jete.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:40.

Tutje bëhet e ditur se në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe  trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion.

“Suharekë 25.05.2023 – 15:.40 Në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete. Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe  trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raport. 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...