20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Devis Xherahu – Zemer e Shqetesuar

Këngëtari Devis Xherahu, ka publikuar këngën e tij të re me titull “Zemer e Shqetesuar”.

Për tekstin dhe muzikën ëshët kujdesur Nazmi Belica and Friends, ndërsa Video është bërë nga Dart Channel./Njeshi/

https://youtu.be/FMW_AWs3n1A
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...