14 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Dhitë e egra ia mësyjnë çatisë së një objekti në Uells

Dy dhi të egra janë parë duke bredhur përgjatë çatisë së pjerrët të një pronë me tarracë në Uellsin e Veriut.

Pamjet ‘shokuese’ tregojnë dhitë e Great Orme në një ndërtesë pranë stacionit të tramvajit në vendpushimin bregdetar të Llandudno.

Ato i përkasin të njëjtës tufë që zbriti në qytet gjatë bllokimit.

Kafshët u filmuan duke bredhur pranë ullukut për disa sekonda para se të zhdukeshin nga sytë në një video në Facebook të publikuar të enjten nga një vendas.

“Imagjinoni të jeni në shtëpinë tuaj dhe të dëgjoni diçka rastësisht duke kërcitur mbi çatinë tuaj. Demonët! Apo hajdutët me taka?”, shkruante njëri prej komentuesve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...