8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Dhurata Dora dhe Don Xhoni sapo na zbuluan më shumë nga surpriza e tyre për këtë fundvit!

Mbrëmjen e djeshme Dhurata dhe reperi i njohur, Don Xhon kanë befasuar fansat, pasi kanë postuar një video së bashku

Dhurata Dora është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun, jo vetëm për zërin e mrekullueshëm që ka, por edhe për përformacat interesante që sjell.

Bukuroshja nuk është shpesh aktive në rrjete sociale lidhur me përditshmërinë e saj pasi më së shumti poston nga angazhimet profesionale në muzikë, si koncertet, xhirimet e klipeve të reja apo sukseset me miliona klikime që arrijnë projektet e saj.

Ka kaluar disa muaj që kur këngëtarja ka publikuar këngën e saj të fundit e duket se tashmë është gati të publikojë një projekt të ri muzikor, i cili do të jetë një bashkëpunim.

Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey, kanë qenë një nga çiftet më të përfolur dhe të komentuar pak kohë më parë, ku pas një shkëputje disa mujore u ribashkuan. Madje pamë edhe një unazë në gishtin e modeles, por nuk e morëm vesh ‘kurrë’ se ndodhi në të vërtetë mes tyre.

Por së fundmi, modelja ruse ka vendosur t’i zbulojë  vetë këto dilema. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, njëri prej tyre e pyet nëse e do ende Don Xhonin dhe përgjigja e modeles dukej vendimtare./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...