15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Dhurata Dora, gati për hitin e verës

Diçka e lezetshme së shpejti po vjen nga këngëtarja, Dhurata Dora.

Kështu bëri të ditur vet artistja në Instagram.

Pa dhënë më shumë detaje, Dhurata na dha një paralajmërim se një hit po vjen shumë shpejt dhe ne mezi po presim për të dëgjuar muzikë të re nga ajo.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...