7 C
Pec
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Dhurata Dora publikon bashkëpunimin ‘bombë’ me dy këngëtare me famë botërore

Këngëtarja e dashur shqiptare, Dhurata Dora ka publikuar projektin më të ri.

Këtë herë artistja ka lansuar një bashkëpunim të ri me dy këngëtare me famë botërore, Inna dhe Stefflon Don.

Bashkëpunimi i artisteve mban titullin “Yummy” dhe ka ardhur i bashkangjitur edhe me videoklip që tashmë gjendet në kanalin zyrtar të Innas në YouTube.

Kënga është prodhim I producentëve Alexandru Cotoi, Marcel Botezan dhe Sebastian Barac.

Projekti ka ardhur në dy gjuhë, Dhurata këndon në gjuhën shqipe teksa Inna dhe Stefflon Don në atë angleze./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...