13.8 C
Pec
E premte, 24 Mars, 2023

Dhurata Dora vjen me albumin e parë, tregon datën e lansimit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka njoftuar që së shpejti do të publikojë albumin e saj të parë muzikor.

Këngëtarja ka bërë të ditur se albumi do të përmbajë këngë të reja dhe do të lansohet me 3 mars.

Përmes këtij krijimi, fansat do të kenë mundësinë të dëgjojnë muzikën e saj të re dhe të ndjejnë emocionet që ajo sjell me vete.

Dhurata është e njohur për suksese në muzikë dhe ka arritur të bëhet një nga këngëtaret më të suksesshme në skenën muzikore shqiptare.

View this post on Instagram

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...