27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, panelist në diskutim edhe Daniel Serwer

Mbahet diskutimi me temën “E ardhmja e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë: Mundësitë për dinamika të reja në proces dhe ndikimi i zgjedhjeve në BE dhe SHBA”. Panelistë do të jenë: Daniel Serwer, profesor në universitetin “Johns Hopkins”; Ditmir Bushati, ish-ministër i Punëve të Jashtme i Shqipërisë; Sonja Biserko, aktiviste për të Drejtat e Njeriut në Serbi etj.

Ky diskurtim, fillon në orën 10:30, në Shtëpinë e Evropës, Rr. UÇK, në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...