22.7 C
Pec
E martë, 26 Shtator, 2023

Diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë kësaj jave në Kosovë do të mbajë mot me diell, dhe temperaturat maksimale do të arrijnë deri 28 gradë Celsius.

IHMK njofton se të hënën pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, ndërsa temperaturat do të sillen ndërmjet 12-15 dhe 25-28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga drejtimi i juglindjes. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...