6.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Digjet “Burger King” në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Është përfshirë nga zjarri lokali i “Burger King” që ndodhet te kompleks “Ramiz Sadiku” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ekipet e Policisë dhe Zjarrfikësve.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Përfaqësues të biznesit nuk kanë pranuar të falsin para kamerës veç se kanë thanë se për çdo informatë mund tu drejtohemi me e-mail. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...