2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Digjet një pjesë e veturës së nënkryetares së Leposaviqit, Dragana Miletiq – arsyet nuk dihen

Një pjesë e një veture, është kapluar nga flakët mbrëmjen e së hënës në Leposaviq.

Lajmin e ka konfirmuar, ushtruesi i detyrës së drejtorit të policisë për veri, Veton Elshani.

Sipas tij, ende nuk dihen arsyen e këtij rasti.

“Po e kemi një rast në Komunë të Leposaviqit. Një pjesë e një veture është kapluar nga flakët. Arsyet ende nuk dihen”, ka thënë Elshani.

Bëhet fjalë për veturën e nënkryetares së Komunës së Leposaviqit, Dragana Miletiq.

Ndryshe, dhe mediat lokale serbe në Kosovë kanë shkruar se bëhet fjalët për veturën e nënkryetares, Miletiq.

Ndërkaq, nënkryetarja e Komunës së Leposaviqit, Dragana Miletiq, para disa muajsh kishte raportuar në Polici se ishte kërcënuar, derisa kishte kërkuar edhe mbrojtje nga Policia e Kosovës.

Dragana Miletiq është zgjedhur nënkryetare e Komunës së Leposaviqit, komunë kjo e cila tash drejtohet nga Lulzim Hetemi. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...