15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Digjet një shtëpi në Pejë

Në rrugën ‘Adem Jashari’ në Pejë, pranë kompleksit ‘Delta’, një shtëpi banimi, një katëshe është përfshirë nga zjarri.

Policia e Pejës dhe Zjarrëfikësit i janë përgjigjur vendit të ngjarjes.

Nuk dihet për të lënduar e as për shkaqet zjarrit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...