9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Dikur peshonte 29 kg dhe ishte anoreksike, sot është një femër seksi

Para 5-vitesh, Annie Windley peshonte vetëm 29 kilogramë. Ndërsa sot ajo është një vajzë mjaft seksi.

E teksa jeta e saj ishte në rrezik për shkak të ushqimeve të pashëndetshme, një çokollatë e shpëtoi 21-vjeçaren.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...