0.3 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Dimër i vonë, Drejtoria e Shërbimeve Publike nis heqjen e borës në Prishtinë

Mbrëmja e sontme është shoqëruar me reshje bore në kryeqytet.

Në disa zona, reshjet e borës kanë qenë të dendura.

Kjo ka bërë që të ndërhyjë Drejtoria e Shërbimeve Publike e kryeqytetit, për të mirëmbajtur rrugët dhe pastruar ato nga bora.

Kështu ka bërë të ditur i pari i kësaj Drejtorie, Ilirik Musliu.

“Ekipet në terren, po vazhdon mirëmbajtja e rrugëve pas të reshurave të borës” shkroi Musliu në Facebook, duke ndarë fotografi nga terreni./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...