21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Diplomojnë kadetët e rinj të Policisë së Kosovës

Kanë diplomuar, kadetët e rinjt të Policisë së Kosovës.

Vendit i janë shtuar edhe 445 policë të rinj, nga të cilët 345 janë djem dhe 100 vajza.

Në këtë ceremoni diplomimi të pranishëm kanë qenë kryeministri Albin Kurti, presidentja Vjosa Osmani si dhe ministri Xhelal Sveçla. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...