22.2 C
Pec
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Diplomon gjenerata re e kadetëve, FSK organizon ceremoni

Forca e Sigurisë së Kosovës (FSK) mban ceremoninë e diplomimit të kadetëve, gjenerata 2024. Marrin pjesë drejtuesit e Ministrisë së Mbrojtjes dhe të FSK-së.

Raportohet se ceremonia fillon në orën 09:45, në Kazermën “Adem Jashari”, në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...