9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Distria Krasniqi në çerekfinale të Grand Slam Tbilisi

Distria Krasniqi në xhiron e parë ishte e lirë, në xhiron e dytë ajo mposhti me Wazaari dhe Ippon, rusen Iana Zhilkina.

Kampionja Olimpike në xhiron e tretë mposhti me Wazaari, holandezen Naomi Van Krevel.

Në çerekfinale ajo takohet me garuesen nga Spanja, Ariane Toro Soler. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...