20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

DJ Khaled, Drake dhe Lil Baby publikojnë këngë të re

DJ Khaled u bashkua me Drake për një këngë tjetër!

Të dy artistët, së bashku me Lil Baby, publikuan këngën e tyre të re me titull “Staying Alive” së bashku me videoklip.

Kënga, e cila është e para e albumit të ardhshëm të 13-të të DJ Khaled, God Did, i jep një kthesë të re këngës hit të Bee Gees “Stayin’ Alive“, të cilën grupi e publikoi më 1977.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...