9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Djali dyshohet se sulmoi dy prindërit e tij në Pejë, arrestohet

Një burrë është arrestuar në Pejë, pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar dy prindërit e tij.

Si pasojë e sulmit, i dyshuari dhe babai i tij kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...