35 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Djali raporton zhdukjen e babait në Gjilan, Policia jep detaje

Një burrë nga Gjilani ka raportuar në Polici se babai i tij ka dalë nga shtëpia mëngjesin e 27 qershorit dhe se që nga ajo kohë, nuk dihet vendndodhja e tij.

Lidhur me rastin, Policia ka nisur hetimet.

Seks 2 orë në 50+! Bëje 15 min para!

Simptomat e prostatitit zhduken në 3 ditë: receta japoneze
“Rr. Beteja e Koshares, Gjilan 27.06.2024 – 10:00. Më 28.06.2024 ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se në datën e cekur, ka dalë nga shtëpia babai i tij dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...