12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Djali "ujk" (Foto)

Një djalë indian vuan nga një çrregullim i rrallë që njihet si “sindroma e ujkut”, që ia ka mbushur fytyrën me qime.

13-vjeçari Lalit Patidar ka lindur me hipertrikozë, një çrregullim i patrajtueshëm që mbulon trupin e personit me qime.

Adoleshenti thotë se ka mësuar ta pranojë veten siç është, por ata që nuk e njohin ndonjëherë e shajnë “majmun” dhe i gjuajnë me gurë në rrugë,transmeton Top Channel.

Ai ka dëshirë që kur të rritet të bëhet polic, në mënyrë që të fusë në burg të gjithë hajdutët dhe kriminelët.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...