23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Dogana e Kosovës kap 750 litra vaj të kontrabanduar nga Serbia

Njësitet anti-kontrabandë të Doganës së Kosovës në regjinonin e Mitrovicës kanë kapur 750 litra vaj ushqimor të kontrabanduar me origjinë nga Serbia.

Sipas njoftimit të Doganës, vaji dhe automjeti janë sekuestruar.

Po ashtu për këtë rast kanë filluar edhe procedurat kundërvajtëse.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...