29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Doktori Hamëz Berisha kandidat për deputet nga radhët e AAK-së

Doktori Hamëz Berisha do të jetë kandidat për deputet të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Ish-ushtruesi i detyrës së Drejtorit të Spitalit të Mitrovicës ka njoftuar se zyrtarisht është propozuar për të qenë pjesë e listës zgjedhore të AAK-së në zgjedhjet parlamentare.

Berisha ka thënë se “duke u sfiduar çdo ditë me hallet dhe problemet shëndetësore vendosa t’i hyjë garës për deputet”, ka thënë ai mes tjerash./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...