5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Dollari amerikan këtë fundjavë ka pasur një lëvizshmëri të lehtë kundrej monedhave tjera

Dollari amerikan avancoi kundrejt jenit dhe u këmbye me 110.73 dollarë amerikanë për jen.

Dollari austrlian avancoi me 0.06 për qind kundrejt dollarit amerikan duke u këmbyer me 0.7092 dollarë australianë për dollarë amerikanë.

Monedha e përbashkët, euro, avancoi me 0.1 për qind kundrejt dollarit amerikan dhe u këmbye me 1.1337 euro për dollarë amerikanë.

Paundi britanik avancoi me 0.1 për qind kundrejt dollarit amerikan

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...