16 C
Pec
E martë, 30 Maj, 2023

Dramë dhe spektakël në “Minatori”, Peja shkon në pushim me epërsi të ngushtë ndaj Trepçës

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së pestë finale të play-offit në basketbollin kosovar.

Skuadra e Pejës ka shkuar në pushim me epërsi shumë të ngushtë 34-36./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...