3.7 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

“Drejt mobilizimit të madh”, Abdixhiku për takim pune në Rugovë me zyrtarët partiakë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka publikuar një fotografi nga Rugova e ku shihet bashkë me zyrtarë të partisë të cilën ai e udhëheqë.

Ai tha se ky është një takim pune me nënkryetar, sekretarë, drejtues parlamentarë si dhe me dy forumet.

“Rugovë. Takim pune me nënkryetarë, sekretarë, drejtues parlamentarë e me dy forumet. Drejt mobilizimit të madh”, shkroi ai në një postim në “Facebook”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...