11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Drejtori i Doganave dhe ambasadori britanik bisedojnë për vazhdimin e bashkëpunimit

Drejtori i Përgjithshëm i Doganave të Kosovës, Agron Llugaliu, ka pritur në takim ambasadorin britanik në Kosovë, Jonathan Hargreaves.

Në njoftimin e Doganave thuhet se drejtori Llugaliu informoi ambasadorin Hargreaves për rolin dhe arritjet e bëra nga Doganat e Kosovës dhe e ka falënderuar për mbështetjen që Britania e Madhe i ka ofruar Doganave të Kosovës në avancimin e kapaciteteve.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...