9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Drejtoria e Mirëqenies sociale me Thirrje Publike për subvencionimin e OJQ-ve të shërbimeve të fushës

Drejtoria për Mirëqenie Sociale e Komunës së Pejës, që udhëhiqet nga Drejtoresha Albulena Mujaj-Bajraktaraj, ka nxjerrë Thirrje Publike për subvencionimin e OJQ-ve që ofrojnë shërbime me karakter social.

Lajmi dhe thirrja është komunikuar në faqen zyrtare të Komunës së Pejës në facebook, bashkë edhe me vegëzën e Rregullores.

https://gzk.rks-gov.net/ActDetail.aspx?ActID=14831

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...