7.1 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Drita dhe Ferizaj arrinë fitore të rëndësishme

Nga tri takimet e javës së 20 të Superligës së Kosovës në futboll që u zhvilluan sot, dy ekipe vendase shënuan fitore, Drita mposhti Drenicën me rezultat 2 – 0 dhe Ferizaj shënoj fitore ndaj Ballkanit 1 – 0, në takimin tjetër të ditës së sotme Liria dhe Gjilani, përfunduan ballafaqimin me rezultat të barabart 1 – 1.

Nesër zhvillohen edhe tri takime të tjera të kësaj jave dhe do të ndeshën: LLapi – Prishtina që është derbi i javës, KEK-u – Feronikeli, këto dy ndeshje fillojnë prej orës 13.30 ndërsa prej orës 17.00 përballën Flamurtari – Trepça89

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...