5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Dua Lipa duket e lumtur në krahët e të dashurit të ri, teksa shfaqen bashkë në pas-ndejën e Brit Awards

Dua Lipa dukej në humor të ri me partnerin e saj të ri, Callum Turnern, teksa po shkonin në festën e Warner Music dhe Ciroc Vodka’s BRIT në Nomad të Londrës të shtunën.

Këngëtarja, 28 vjeçe dhe aktori, 34 vjeç, dukeshin më të dashuruar se kurrë duke biseduar në pjesën e pasme të një makine pas performancës së saj të jashtëzakonshme gjatë ceremonisë.

Dua, e cila fitoi një çmim në Brit, ishte e gjitha e buzëqeshur ndërsa po shkonte në një festë për të festuar fitoren e saj. Ajo dukej e mahnitshme me flokët lëshuar në një ansambël provokues të frymëzuar nga të brendshmet e kuqe, të cilin e bashkoi me një xhaketë lëkure të madhe.

Ndërkohë, ylli i “Fantastic Beasts” zgjodhi një veshje elegante tërësisht në të zezë.

Callum dhe Dua konfirmuan romancën e tyre në janar. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...