15.6 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Dua Lipa kujton gjyshin e ndjerë

Me një foto të rrallë nga fëmijëria, Dua Lipa kujton gjyshin e ndjerë

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, e cila ishte shkrepur kur këngëtarja ishte fëmijë.

“Gjyshi im dhe unë. Më mungon”, janë fjalët e Duas ngjit me fotografinë.

Projekti i fundit nga Dua Lipa është “Swan Song”, ndërsa po punon për të sjellë këngë të reja, e sukseset e saj gjatë kësaj kohe nuk po ndalen./Lajmi/Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...