9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Dua Lipa përgatit ushqim tradicional shqiptarë (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa siç shihet nuk i harron zakonet tradicionale.

Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa tregon se ka përgatitur ‘Kaçamak’.

Mesa duket ky ushqim i pëlqen mjaft shumë artistes shqiptare dhe në bazë të imazhit duket shumë i shijshëm.

Ndër të tjera, sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur dhe vazhdon të jetë tejet e angazhuar në muzikë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...