15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Dua me një kombinim të rrallë, duket mbresëlënëse (Foto)

Dihet se Dua Lipa ka një zë përrallor.

Por ajo nuk e lë pas as stilin, e që gjithmonë duket bukur.

Kësaj here ajo me një minifustan të zi, taka të zeza dhe një pallto të gjelbër lëkure ktheu kokat për të mirë.

Por me flokët e saj të kuqe të mbyllët, u thye ngjyra aq mirë, sa ajo dukej mbresëlënëse.

Dua Lipa, 28, put on a leggy display in a black mini dress as she stepped out in rainy London on Thursday

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...