31.2 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Dueti “bombë” është gati, bashkojnë forcat artistët shqiptar

Vera e këtij viti do të jetë “flakë” nga bashkëpunimet.

Dj Pm dhe Dagz kanë njoftuar bashkëpunimin me Ledri Vulën, Lumi B dhe Labinot Tahirin.

Projekti do të publikohet me datë 29 të këtij muaji, ku sipas një intro që kanë publikuar, shihet se kënga do të vizualizohet me videoklip./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...