11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Dugolli takohet me senatorin amerikan: Mirënjohës për mbështetjen e vazhdueshme ndaj Kosovës

Ambasadori i Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Ilir Dugolli, ka bërë të ditur se sot u takua me senatorin amerikan, Gary Peters.

Ai, me anë të një postimi në platformën X, është shprehur se me të kanë pasë një diskutim produktiv për zhvillimet e fundit.

“Mirënjohës ndaj senatorit për mbështetjen e vazhdueshme për Kosovën dhe përkushtimin e tij të palëkundur për përparimin demokratik në Ballkanin Perëndimor”, ka thënë Dugolli./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...