6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Dy herë radhë fitues i Kupës së Kosovës, Llapi kalon në gjysmëfinale, pranë kupës së tretë

Ka përfunduar ndeshja mes Llapit dhe Malishevës.

Llapi është skuadra e fundit që ka siguruar kalimin në gjysmë finale të Kupës së Kosovës.

Llapi ka siguruar fitoren pas vazhdimeve, pasi që koha e rregullt përfundoj pa fitues.

Përveç ekipit llapjan edhe Prishtina, dhe Vushtrria kanë kaluar tutje/Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...