15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Dy motrat shqiptare përzgjidhen në “The Voice of Italy” me këngën e Era Istrefit (Video)

Dy motra shqiptare, Serena dhe Ina Sinani janë përzgjedhur në garën e The Voice of Italy falë talentit të tyre.

Vajzat surprizuan jurinë italiane dhe bënë që të katër anëtarët të ktheheshin për t’i kërkuar në skuadrën e tyre.

Ata kënduan këngën e Era Istrefit dhe Ledri Vulës, “Shumë pis” dhe u përzgjodhën që të vijojnë garën. Motrat u përzgjodhën nga artisti i njohur Gue Pequeno dhe do të vijojnë garën nën udhëheqjen e tij. /Njeshi

https://www.youtube.com/watch?v=DdOj4yB2z1g
Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...