19.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Dy persona kanosin disa të tjerë shkak i një prone në Drenas

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast kanosje që ka ndodhur në Drenas.

Dëshmitari mashkull kosovar ka raportuar se, lidhur me shfrytëzimin e një prone për të cilën pritet vendimi mbi lirimin e saj,  dy të dyshuarit meshkuj kosovarë (shfrytëzues prone) verbalisht duke iu drejtuar dëshmitarit kanë kanosur atë dhe disa persona të tjerë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...