16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Dy të lënduar në një aksident në Bellanicë të Malishevës

Të dielën rreth orës 15:15  në fshatin Bellanicë të Malishevës ka ndodhur një aksident trafiku.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, ka thënë se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe përveç dëmeve materiale dy persona kanë pësuar lëndime.

“Në fshatin Bellanicë-Malishevë rreth orës 15:15 dy automjete janë përfshirë në aksident trafiku, për pasojë përveç dëmeve materiale dy persona kanë pësuar lëndime”, ka thënë Elezaj.

Rasti është duke u hetuar nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...