10.1 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Dy të vrarë nga bombardimet në Mykolaiv

Një burrë dhe një grua rreth të 40-tave janë vrarë nga bombardimet ruse në Mykolaiv, tha guvernatori rajonal.

Një shtatëvjeçar u dërgua në spital dhe dy persona të tjerë u plagosën në sulm, tha Vitaliy Kim në Telegram.

Sulmi ndodhi në fshatin Kutsurub. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...