18.8 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Dy vëllezërit nga Ferizaj që kanë dashuri të madhe për qentë

Leoris dhe Leonis Sejdiu kohën e lirë e kalojnëme shoqëruesit e tyre më të mirë, qentë.

Dy vëllezërit nga Papazi i Ferizajt kanë 3 qen të cilët shprehin dashuri të pa kusht për ta. Megjithatë, shkollën nuk e lënë asnjëherë anash.Qenve të tyre i kanë lënë edhe emra përkëdhelës.Leonisi, pëlqen racat që mbanë, pasi i cilëson si të shpejtë. E kur janë larg tyre, i merr malli për ta.

Ndonëse të vegjël, por të dy kanë një ëndërr për të ardhmen, 7-vjeçari ka dëshirë vazhdojë profesionin e xhaxhait, ndërsa vëllai i tij dëshiron të bëhet veterinar.

Për të parë materialin e plotë, mund të klikoni në videon e mëposhtme. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...