25.7 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Dy vetura nga Kosova aksidentohen në Milot, një person përfundon në Spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e së martës pranë Urës së Zogut në Milot, Shqipëri.Siç shihet nga pamjet, dy veturat janë me targa të Kosovës.

ABC News raporton se dy automjetet janë përplasur në Rrugën e Kombit, teksa i plagosur ka mbetur një shtetas nga Kosova.

Ai është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...