11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Dyshohet për granata dore te një objekt në QKUK, ekipet e deminimit arrijnë në vendngjarje

Ekipet e deminimit kanë arritur te oborri i Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës, meqë dyshohet për disa granata dore

Rasti ende nuk është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

T7 ka siguruar disa pamje nga vendi i ngjarjes, i rrethuar me shirita të Policisë, ku shihet se është evakuuar stafi.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...