29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Dyshohet për mjet shpërthyes në rrugën “Agim Ramadani” në Mitrovicë, policia bllokon rrugën

Policia e Kosovës ka ndaluar përkohësisht kalimin në rrugën “Agim Ramadani”, afër marketeve Viva Fresh dhe Interex në Mitrovicë.

Një zyrtar policor për gazetarin e Mitrovica Sot ka thënë se dyshohet për zbulimin e një mjeti shpërthyes.

Ai tha se po presin ekipet e specializuara për të verifikuar informacionin./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...