8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

E goditi një person me sëpatë në kokë, Nikçi: I dyshuari është recidivist i shumë veprave penale

Një burrë është arrestuar gjatë së mërkures në Pejë.

Ai dyshohet se e ka goditur një person me sëpatë në kokë.

Lidhur me rastin detaje ka dhënë zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi.

Nikçi tha  se i dyshuari është recidivist i disa veprave penale.

“Realisht duhet të zhvillohet hetime intensive nga prokurori dhe policinë e Kosovës, për të zbardhur të gjitha rrethanat ndërkohë edhe motivin”, tha Nikçi.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...