9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

E konfirmon avokati i Behramajt: Bastisja po vazhdon ende

Që nga orët e mëngjesit është duke u realizuar një aksion i urdhëruar nga prokurori i Dhomave të Specializuara.

Cak i këtij aksioni është bastisja e banesës së ish-këshilltarit të ish- presidentit Hashim Thaçi, Adil Behramaj.

Lajmin për mesia  e ka konfirmuar avokati i Behramajt, Artan Qerkini.

“Është e vërtetë që është duke ndodh bastisja, bastisja ende nuk ka përfunduar dhe është duke u zhvilluar , nuk mund të deklaroj për momentin. Po kam qenë prezent në fillim të bastisja. Pa përfundua nuk mund të deklaroj asgjë”, ka thënë Qerkini/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...