8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

E PREMTJA E BARDHË ME ZBRITJE DERI 50%

Përzgjedhje e gjërë në shumë artikuj kryesor me çmime të mahnitshme

E PREMTË, 2 SHKURT dhe të SHTUNËN 3 SHKURT

E PREMTJA E BARDHË është OFERTË e veçant nga ETC me ZBRITJE DERI 50 % dhe LIKUIDIME në shumë artikuj. Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/48Vyg73

Edhe këtë vit kjo ngjarje do të jetë e pabesueshme duke ofruar çmimet më të mira për konsumatorët e ETC.

Stafi i ETC- së është përgaditur në maksimum duke u bazuar nga përvoja dhe duke praktikuar metoda të reja funksionale në mënyrë që blerja juaj të jetë më e lehtë dhe zbavitëse.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/48Vyg73 Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Ju presim në ETC./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...