24 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

E rrethuar nga strukturat e vjetra dhe me dyer të mbyllura, po mbahet zgjedhja e kryesisë së LDK-së në Podujevë

E rrethuar nga strukturat e vjetra dhe me dyer të mbyllura, po mbahet zgjedhja e kryesisë së LDK-së në Podujevë

Lidhja Demokratike e Kosovës është duke mbajtur zgjedhjet e kryesisë në degën e saj në Podujevë.

Anëtarët e kësaj partie tashmë janë mbledhur dhe pritet qe së shpejti të zgjedhin kryesinë e partisë në këtë qytet. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...