27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

‘Eco Kristal B’ – SHPALLË Konkurs për dy vende të lira pune

Kompania e specializuar për pastrim me shërbime profesionale për objekte afariste, institucionale dhe private ‘Eco Kristal B’ me seli në Pejë, SHPALLË Konkurs për dy vende të lira pune.

Dy punonjës/e me orar të rregullt pune, me pagesë mujore tejet të volitshme.

Për më shumë informacione, palët e interesuara mund të kontaktojnë në numrat: 045 577 770 ose 049 348 468./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...